Річний звіт діяльності Фундації

за 2015 рік

 

2015 рік став роком розробки базових стратегій сталого розвитку «Першої Львівської Фундації». У співпраці з партнерами Фундація продовжила виконання вже започаткованих в 2014 році програм, підтримала нові проекти і сформувала нові партнерства. Велику допомогу в становленні Фундації відіграла участь в Школі фондів громад, яку впроваджує Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”, за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

В рамках програми «Розвиток філантропії» Фундація продовжує започатковані в 2014 році ініціативи (забезпечує звуковим супроводом фандрейзингові ініціативи з метою вирішення актуальних проблем громади, популяризує в суспільстві принципи цивілізованої філантропії через власну веб-сторінку Фундації www.fund.lviv.ua та фейсбук-сторінку Фундації www.facebook.com/fund.lviv.ua). Окремо слід відзначити проведення в партнерстві з Львівською Торгово-промисловою платою та Українським Форумом Благодійників Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу» та фотовиставки в стінах Львівської міської ради «Благодійність крізь призму фотооб’єктиву» в травні 2015 року.

В рамках програми «Розвиток громади» було підтримано розвиток порталу небайдужих городян «Мій Львів – Моя Ініціатива» (www.mycity.lviv.ua). За допомогою даного порталу львів’яни можуть ініціювати, обговорювати і впроваджувати свої  ініціативи.

 

В рамках програми «Соціальні програми» знову було підтримано проект «Музика дитячого серця». В рамках даного проекту у Львові вдруге проведено Міжнародний музичний табір, участь в якому разом з іншими взяли діти позбавлені батьківського піклування, а також ті, чиї батьки захищають нашу Україну на сході. Учасники табору подарували надзвичайний зворушливий концерт на сцені Львівської Філармонії.Також в рамках даної програми було підтримано проведення XVІ-го Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», підтримано низку культурно-мистецьких заходів, які були організовані Українським товариством сліпих і ГО «Громадський центр соціально-активних молодіжних ініціатив» з метою соціальної інтеграції та реабілітації дітей з особливими потребами.