Річний звіт діяльності за 2014 рік

 

Річний звіт діяльності Фундації

за 2014 рік

 

2014 рік можна сміливо вважати роком народження благодійного фонду «Перша Львівська Фундація». Це був рік пошуків, невдач, експериментів та цікавих знайомств. Завдячуючи співпраці з іншими фондами громад Фундація почала робити свої перші кроки як фонд громади міста Львова. Велику допомогу в становленні Фундації відіграла участь в Школі фондів громад, яку впроваджує ІСАР “Єднання”, за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США).

В рамках програми «Розвиток філантропії» було створено веб-сторінку Фундації www.fund.lviv.ua та фейсбук-сторінку Фундації www.facebook.com/fund.lviv.ua завдяки яким висвітлює і звітує про власну діяльність. Також, Фундація популяризує в громаді принципи цивілізованої філантропії, підтримуючи місцеві фандрейзингові ініціативи з метою вирішення актуальних проблем.

В рамках програми «Розвиток громади» було підтримано створення порталу небайдужих городян «Мій Львів – Моя Ініціатива» www.mycity.lviv.ua. За допомогою даного порталу львів’яни можуть ініціювати, обговорювати і за підтримки Львівської міської ради впроваджувати свої локальні ініціативи.

 

В рамках програми «Соціальні програми» було підтримано проект «Музика дитячого серця». В рамках даного проекту у Львові вперше було проведено Міжнародний музичний табір, де діти, які позбавлені батьківського піклування змогли разом зі своїми ровесниками підготувати концерт та виступити з ним на сцені театру ім.Марії Заньковецької. Також в рамках даної програми проведено лікувальну реабілітацію в Закарпатті постраждалих львівських учасників Євромайдану та бійців Антитерористичної операції, закуплено та передано львівським воїнам 200 комплектів термобілизни та інші предмети першої необхідності.