Послуги Фундації та пропозиція до партерства

 

Благодійний фонд «Перша Львівська Фундація» надає консультативні, адміністративні та фінансові послуги відповідно до затверджених політик та процедур доброго врядування. Завдяки партнерству з нами Ви зможете ефективно вирішувати соціальні проблеми в громаді і зробити
своє життя щасливішим.

 

Розробка планів
корпоративно-соціальної відповідальності бізнесу

Фундація проектує плани соціальної відповідальності бізнесу, що сприяє не тільки формуванню позитивного іміджу товару і корпорації, а й створює  переваги на ринку.

 

Інтеграція системної благодійності
в PR, GR та маркетингову стратегію корпорації

Формування плану системної благодійност та інтеграція його в маркетингові, рекламні, PR, GR кампанії корпорації дозволяє залучати додаткових клієнтів і партнерів, підтримати лояльність існуючих клієнтів та персоналу, зменшити наявні ризики та відкрити нові можливості для розвитку бізнесу.

 

Адміністрування

індивідуальних, корпоративних, меморіальних

та фамільних благодійних програм і стипендій

Фундація допоможе створити власну благодійну програму чи стипендію з метою вирішення певної соціально-важливої проблеми. Адміністрування Фундацією благодійних програм чи стипендій допоможе популяризувати ідею, ім’я чи бренд не витрачаючи зайвих зусиль та ресурсів на створення додаткових благодійних інституцій чи організацій.

 

Надання підтримки
організаціям громадянського суспільства
та неформалізованим ініціативним групам

Фундація надає підтримку, як зареєстрованим організаціям, так і незареєстрованим ініціативним групам, діяльність яких відповідає нашій місії. Підтримка може бути інформаційною (популяризація через інформаційні ресурси Фундації), інституційною (надання обладнання, скриньок, інтернет-платформи, банківського рахунку та бухгалтерського обслуговування для виконання локальних ініціатив), фандрейзинговою (допомога в плануванні і проведенні фандрейзингових акцій, надання фінансової допомоги через грантові конкурси, співфінансування локальних ініціатив, партнерство при пошуку коштів та написанні грантових заявок, надання краундфандінгової платформи для фандрейзингу через Інтернет).

 ПАРТНЕРИ ФУНДАЦІЇ